Monika Korpas nowym Business Development Managerem w HRK Payroll Consulting | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Monika Korpas nowym Business Development Managerem w HRK Payroll Consulting

23.05.2021
Główne zdjęcie artykułu

Monika Korpas, jako Business Development Manager, będzie odpowiadać za sprzedaż usług kadrowych, płacowych, a także pozyskiwanie klientów w zakresie wszystkich linii biznesowych i usług realizowanych przez HRK.

Monika Korpas ma ponad 8-letnie doświadczenie w sprzedaży usług kadrowych i płacowych, które zdobywała pracując w międzynarodowych organizacjach outsourcingowych. W swojej karierze zawodowej współpracowała głównie z dużymi, często globalnymi korporacjami z branży produkcyjnej, handlowej, SSC/ BPO, IT i farmaceutycznej. Posiada także doświadczenie w optymalizacji i koordynowaniu wdrożenia procesów kadrowo-płacowych.

Pracowała przy niestandardowych projektach, wymagających zastosowania hybrydowych rozwiązań z wykorzystaniem wewnętrznych systemów obowiązujących w organizacjach klientów w zakresie kadr, płac, czasu pracy i księgowości. Monika zdobyła wiedzę i doświadczenie na temat procesów wdrożeniowych i integracyjnych w zakresie systemów HRP/ TETA, ENOVA, z systemami SAP, Workday, Sage, PeopleSoft.