Konferencja PPK dla Klientów HRK Payroll | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Konferencja PPK dla Klientów HRK Payroll

26.05.2019
Główne zdjęcie artykułu

23 maja w Hotelu Radisson Blue Sobieski w Warszawie mieliśmy przyjemność gościć naszych Klientów na Konferencji poświęconej wdrożeniu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Celem organizowanego przez nas wydarzenia było uwrażliwienie naszych Klientów na kluczowe aspekty wprowadzenia PPK w kontekście współpracy z HRK Payroll.

Na wydarzenie zaprosiliśmy ekspertów z Instytutu Emerytalnego, którzy przedstawili uczestnikom prawne aspekty wprowadzenia PPK. Partnerami Konferencji były również instytucje finansowe: ALLIANZ Polska, AXA TFI oraz Nationale-Nederlanden PTE.

Przedstawiciele tych firm omawiali zasady zarządzania środkami zgromadzonymi w PPK oraz zakres wsparcia pracodawcy w procesie wdrożenia i następnie prowadzenia PPK. Nasze koleżanki Ewa, Edyta oraz Małgorzata przedstawiły Klientom nową usługę HRK Payroll w zakresie administrowania PPK w dwóch dostępnych modelach. Jednakże głównym przekazem naszego wystąpienia było wskazanie klientom kluczowych zagrożeń i wyzwań, z którymi wszyscy pracodawcy będą się zmierzać wdrażając PPK w swojej organizacji. W trakcie przerw, oprócz okazji do wspólnych rozmów z naszymi Klientami, uczestnicy konferencji mogli indywidualnie skonsultować się z naszymi ekspertami i prelegentami przy „stolikach eksperckich”. Jednym ze stolików, który cieszył się największym zainteresowaniem był stolik Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR).