Konferencja: Dokumentacja Pracownicza 2019. Rewolucyjne zmiany | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Konferencja: Dokumentacja Pracownicza 2019. Rewolucyjne zmiany

11.04.2019
Główne zdjęcie artykułu

Już 10 maja wydarzenie, którego Partnerem został HRK Payroll Consulting, a na nim efekty zmian dokumentacji pracowniczej oraz zapowiedź kolejnych nowelizacji Kodeksu Pracy.

Dokumentacja pracownicza jest w 2019 r. bez wątpienia jednym z największych wyzwań dla pracodawców, gdyż dotyczy jej szereg zmian, których duża część już weszła w życie od 1 stycznia 2019 r. Nie jest to jednak koniec nowelizacji w 2019 roku, gdyż czeka nas jeszcze dostosowanie Kodeksu pracy do RODO i wdrożenie systemu PPK w największych firmach.  

Nowe przepisy dotyczące dokumentacji pracowniczej budzą od początku ich obowiązywania wiele wątpliwości praktycznych i już wydano kilkanaście interpretacji w tym zakresie, w tym dotyczących okresów przechowywania różnego rodzaju dokumentów. Podobnie skomplikowane są przepisy dotyczące elektronizacji dokumentacji, które w znaczący sposób podnoszą wymagania informatyczne w tym zakresie. Ministerstwo Cyfryzacji na bieżąco wyjaśnia techniczne przepisy rozporządzenia w sprawie dokumentacji pracowniczej. 

Odpowiadając na potrzebę kompleksowego omówienia kwestii zmian w dokumentacji pracowniczej w 2019 roku serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję, która wprowadzi Państwa w tajniki zmienianych przepisów i nie będzie po prostu omówieniem poszczególnych nowelizacji, a przedstawieniem odpowiedzi na nurtujące pytania, których ciągle jest bardzo dużo.

Szczegóły: http://praktyczneszkolenia.com/?page_id=3043