Kadry i Płace 2019 z udziałem HRK Payroll | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Kadry i Płace 2019 z udziałem HRK Payroll Consulting

15.12.2018
Główne zdjęcie artykułu

Wraz z początkiem 2019 r. nastąpią zmiany w dotychczas obowiązującym Kodeksie Pracy. Na wydarzeniu poświęconemu temu tematowi nie mogło zabraknąć naszego działu Payroll Consulting.

13 i 14 grudnia Payroll Consulting został partnerem konferencji Kadry i Płace w hotelu Raddisson Blu Sobieski. Konferencja Kadry i Płace 2019 została zaplanowana na grudzień, żeby móc przedstawić uczestnikom w stu procentach pewne informacje, a nie projekty i zapowiedzi rządowych planów.

Konferencja Kadry i Płace 2019 r. pozwoliła na rozwianie wszystkich wątpliwości, dotyczących wyglądu akt osobowych, limitu 30- krotności składek emerytalno-rentowych. Dzięki wydarzeniu dowiedzieliśmy się, czy zostanie wprowadzona danina solidarnościowa, oraz jak dokładnie będą wyglądały raporty informacyjne składane do ZUS, aby skrócić okres przechowywania akt osobowych do 10 lat. Stoiska eksperckie pozwoliły pozwoliło na rozmowy o najważniejszych zmianach i sposobach ich wdrożenia w organizacji.

Podczas konferencji wystąpił Igor Belczewski z zespołu HRK Employer Branding. Igor mówił na temat zmieniającego się rynku pracy i potrzebie świadomego podejścia do budowania wizerunku pracodawcy.