#JobsForUkraine | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Główne zdjęcie artykułu

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji.

Szanowni Państwo,

Sytuacja na Ukrainie zaskoczyła nas wszystkich. Nikt nie przypuszczał, że w 2022 r. nasz sąsiad będzie mierzył się z wojną, a obywatele ukraińscy będą zmuszeni do walki o wolność.

6. marca Komenda Główna Straży Granicznej podała informację, że od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę, granicę polsko-ukraińską przekroczyło ponad 1 000 000 osób. Po zaspokojeniu podstawowych potrzeb, część obywateli Ukrainy przebywających w Polsce będzie chciała podjąć pracę.

Jeśli prowadzą Państwo procesy rekrutacyjne w których mogą wziąć udział obywatele Ukrainy przebywający obecnie w Polsce, prosimy o informację na maila: Ukraina@hrk.pl. Chętnie bezpłatnie udostępnimy informację o procesie na naszym profilu Linkedin, a nasz dział komunikacji zadba, żeby link do rekrutacji znalazł się także na grupach skupionych wokół niesienia pomocy ofiarom rosyjskiego ataku na Ukrainę.

 

Jak przesłać ogłoszenie:

 

Prosimy o przesyłanie ogłoszeń bezpośrednio na adres: Ukraina@hrk.pl.
Prosimy o przygotowanie ogłoszenia w języku angielskim lub ukraińskim. Będziemy publikować także ogłoszenia w języku polskim.
Ogłoszenie powinno zawierać link, pod którym osoby zainteresowane procesem mogą aplikować na wybraną ofertę pracy.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Moniką Witoń (mwt@hrk.eu), Head of Marketing & PR, która koordynuje projekt.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym E-bookiem: Legalizacja pobytu i zatrudnienie ukraińskich uchodźców