IRC Virtual Meetings | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

IRC Virtual Meetings

02.04.2020
Główne zdjęcie artykułu

30 marca odbyło się wirtualne spotkanie członków IRC regionu EMEA, które skupiło 42 uczestników. Celem spotkania było omówienie aktualności w grupie IRC, rewizji strategii oraz planów rozwoju.

Duża część spotkania dotyczyła obecnej sytuacji pandemii, jej wpływu na biznes oraz sposobów reagowania z perspektywy usług rekrutacyjnych. Uczestnicy spotkania dzielili się „best practice” – w tym również HRK. Nasz wiceprezes Tomasz Sokołowski zwrócił uwagę na realizację projektów oceny i rozwoju kompetencji w formie online, która to forma dotychczas mało popularna, zyskuje na coraz większej wartości. 

W zakresie Executive Search od 2011 r. HRK jest wyłącznym partnerem na Polskę IRC Global Executive Search Partners - globalnej sieci firm zajmujących się executive search, zjednoczonych na rzecz wspierania klientów w pozyskiwaniu i utrzymywaniu najbardziej utalentowanych przywódców. Partnerzy sieci są tak różnorodni kulturowo i geograficznie jak jej klienci. IRC, mając biura w ponad osiemdziesięciu miastach na sześciu kontynentach, posiada zasięg i umiejętności potrzebne do obsługi międzynarodowych, ale też małych i średnich przedsiębiorstw.

IRC ma w swoim dorobku ponad 30 tysięcy zrealizowanych zleceń dla ponad 3 tysięcy klientów z niemal wszystkich branż. IRC Global Executive Search Partners łączy ze sobą to, co najlepsze z dwóch światów – globalny zasięg i znajomość lokalnego rynku.