CFA Society Poland oraz HRK z nowym projektem | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

CFA Society Poland oraz HRK z nowym projektem

11.09.2019
Główne zdjęcie artykułu

11 września wystartował nowy projekt CFA Society Poland oraz HRK - „Career Management Program”, którego celem jest stworzenie kompleksowej pomocy oferowanej finansistom z tytułem CFA, poszukujących pracy lub wskazówek wartościowych w kontekście ich przyszłej kariery zawodowej.

HRK będzie odpowiedzialne za pomoc w przygotowaniu profesjonalnego CV, ocenę profilu na LinkedIn, doradztwo zawodowe pozwalające naświetlić potencjalne obszary rozwoju i ewentualną zmianę kariery lub rozwój potencjalnych kompetencji, dostęp do najświeższych informacji z rynku pracy, ukierunkowanych na branżę finansową, oraz do badań dotyczących kariery i rozwoju zawodowego.

Szczegóły projektu na stronie: http://cfapoland.org/pl/czlonkostwo/career-management-program-2019-inicjatywa-cfa-poland-oraz-grupy-hrk/

CFA Society Poland powstało w 2004 r. i jest jednym ze 146 lokalnych stowarzyszeń międzynarodowego CFA Institute. Organizacja skupia profesjonalistów mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami. Jest to prestiżowe grono osób, mogące pochwalić się szerokim zakresem wiedzy finansowej i doskonałym zrozumieniem procesów gospodarczych. Certyfikat CFA to kompetencje i kwalifikacje niezbędne do wykonywania wielu zawodów. Egzaminy obejmują takie obszary jak analiza i wycena instrumentów finansowych, zarządzanie portfelem, finanse spółek, sprawozdawczość finansowa czy etyka.