Dwóch reprezentantów HRK na IRC Global Conference | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Dwóch reprezentantów HRK na IRC Global Conference

04.10.2019
Główne zdjęcie artykułu

W dn. 2-4 października 2019 r. odbywa się IRC Global Conference, w której bierze udział ponad 40 delegatów z całego świata, w tym dwóch naszych reprezentantów - Piotr Mazurkiewicz i Tomasz Sokołowski.

Tegoroczny temat konferencji to "Citius, Altus, Fortius - Szybciej, Wyżej, Silniej" - inspirowany lokalizacją wydarzenia (Ateny), jako kolebki igrzysk olimpijskich. Partnerzy IRC z ponad 40 krajów zgromadzili się, by omówić najnowsze wydarzenia oraz trendy w branży executive search i dzielić się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami. Cyfrowa transformacja i implikacje nowoczesnych rozwiązań IT, takich jak sztuczna inteligencja, big data, e-commerce lub Internet of Things, pozostają kluczowymi trendami przyszłości we wszystkich sektorach.

„Nasza coroczna konferencja stanowi wyjątkową okazję do wymiany doświadczeń. W tym roku 70 naszych partnerów spotka się, by podzielić się doświadczeniami i opracować strategie wzmocnienia sojuszu” mówi Rohan Carr, prezes zarządu IRC.

Do konferencji dołączyli również dwaj główni mówcy zewnętrzni. Nancy Garrison Jen, doradca i ekspert executive search, który wygłosił przemówienie na temat kluczowych trendów - "Executive Search: Today & Tomorrow”. Z kolei dziś, Nikolaos Kaklamanakis, złoty i srebrny medalista olimpijski, wystąpi ze swoim tematycznym przemówieniem: „Zwycięstwo jest naszym wyborem”.