CAREER MANAGEMENT PROGRAM | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

CAREER MANAGEMENT PROGRAM

06.09.2020
Główne zdjęcie artykułu

CFA Society Poland rozpoczyna kolejną edycję inicjatywy uruchomionej w 2019 r., która ma na celu wsparcie członków w ich rozwoju zawodowym oraz wzmocnienie ich kandydatur na obecnym rynku pracy. Projekt pod nazwą Career Management Program powstał przy wsparciu eksperckim Grupy HRK.

W ramach współpracy CFA Society Poland z Grupą HRK nad właściwym przebiegiem projektu będą czuwać doświadczeni rekruterzy, odpowiedzialni za zorganizowanie i przeprowadzenie konsultacji z członkami CFA Society Poland w obszarze szeroko pojętej kariery.

W 2020 r. program oferuje tzw. pomoc ad hoc, tj. pomoc doraźną nie później niż 48h od nawiązania z HRK kontaktu, jeżeli:

a. członek/członkini CFA Society Poland planuje aplikować na wskazane stanowisko i poszukuje porad eksperta po stronie Grupy HRK w celu przystąpienia do procesu rekrutacyjnego;
b. członek/członkini CFA Society Poland jest już w procesie rekrutacyjnym i będzie potrzebować wsparcie eksperta po stronie Grupy HRK w trakcie trwania tego procesu (np. przygotowanie do kolejnego etapu rekrutacji czy omówienia atrakcyjności danej oferty pracy).

Czego będą dotyczyć konsultacje?

  • pomocy w przygotowaniu profesjonalnego CV, oceny profilu na LinkedIn, wsparcia ze strony doświadczonego rekrutera;
  • doradztwa zawodowego pozwalającego naświetlić potencjalne obszary rozwoju i ewentualną zmianę kariery lub rozwój potencjalnych kompetencji;
  • dostęp do najświeższych informacji z rynku pracy, ukierunkowanych na branżę finansową, oraz do badań dotyczących kariery i rozwoju zawodowego.

Kto może wziąć udział w Career Management Program?

W nowej inicjatywie mogą wziąć udział profesjonaliści, którzy przedłużyli członkostwo w CFA Institute oraz CFA Society Poland do czerwca 2021 r. Pierwszeństwo udziału w programie mają członkowie regularni CFA Society Poland.

W celu dołączenia do programu należy wysłać wiadomość na oficjalny adres Career Management Program: cfamembers@hrk.pl