Awans w HRK: Paweł Godlewski na stanowisku Team Managera | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Awans w HRK: Paweł Godlewski na stanowisku Team Managera

08.06.2021
Główne zdjęcie artykułu

Wraz z początkiem czerwca 2021 roku, Paweł Godlewski awansował w HRK S.A. na stanowisko Team Managera działu Legal & Professional Services.

Nadal będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu w sektorze prawniczym, prowadzenie rekrutacji do renomowanych kancelarii prawnych i działów prawnych firm, w tym instytucji finansowych. Będzie odpowiadać również za rozwój nowopowstałej specjalizacji Professional Services, która skupia się na realizacji procesów rekrutacyjnych w obszarze doradczym, w tym doradztwie strategicznym, audycie i compliance.

Godlewski dołączył do HRK S.A. w 2017 roku na stanowisko Consultanta w zespole Legal. Wcześniej zdobywał doświadczenie pracując w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie poszerza swoją wiedzę na podyplomowych studiach z zakresu finansów i zarządzania w Szkole Głównej Handlowej.