Awans w HRK: Katarzyna Wysocka na stanowisku Team Leadera | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Awans w HRK: Katarzyna Wysocka na stanowisku Team Leadera

02.09.2021
Główne zdjęcie artykułu

Wraz z początkiem sierpnia 2021 roku, Katarzyna Wysocka awansowała w HRK S.A. na stanowisko Team Leadera działu ICT. Będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu w obszarze ICT oraz zarządzanie procesami rekrutacyjnymi IT dla polskich i zagranicznych klientów.

Katarzyna dołączyła do HRK S.A. w 2018 roku. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w rekrutacji specjalistów IT dla branży Fin-Tech, FMCG, e-commerce, healthcare i wielu innych. Specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru Software Development oraz tych mniej technicznych (Scrum Master, Product Owner, UX/UI Designer). Najczęściej realizuje stanowiska Team Leaderskie/Seniorskie oraz specjalistów pracujących w technologiach tj. .Net/Azure, Java, JS, RoR. Zawsze wykazuje bezpośrednie, otwarte i uczciwe podejście do rekrutacji.

###

HRK S.A. to polska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i digitalizacji procesów HR. Dzięki doświadczeniu w 4 kluczowych obszarach HR (rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, employer branding i obsługa systemów payroll) zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, nawet przy napiętych terminach. Od 2000 r. wspieramy menedżerów w pozyskiwaniu pracowników i skutecznym zarządzaniu personelem. Pracujemy w zespołach ekspertów specjalizujących się w poszczególnych sektorach gospodarki. Oferujemy usługi rekrutacji pracowników, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z zaawansowanymi badaniami Assessment/Development Centre), budowanie ścieżek kariery, employer branding oraz – pod marką HRK Payroll Consulting – administrację wynagrodzeniami i zarządzanie dokumentacją personalną.