Awans w HRK: Angelika Grzyb na stanowisku Team Leadera | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Awans w HRK: Angelika Grzyb na stanowisku Team Leadera

02.08.2021
Główne zdjęcie artykułu

Wraz z początkiem sierpnia 2021 roku, Angelika Grzyb awansowała w HRK S.A. na stanowisko Team Leadera wrocławskiego oddziału SSC/BPO.

Nadal będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu w sektorze SSC/BPO, prowadzenie rekrutacji dla branży bankowej i finansowej głównie na terenie Dolnego Śląska, ale także rozbudowę i zarządzanie pracą zespołu we Wrocławiu.

Angelika Grzyb dołączyła do HRK S.A. w 2019 roku, posiada ponad 4-letnie doświadczenie w doradztwie personalnym w branży SSC/BPO w całej Polsce. Na początku swojej kariery, była odpowiedzialna za wsparcie procesów w zakresie finansów, księgowości i języków obcych. Posiada kompleksową wiedzę na temat całości cyklu rekrutacyjnego, w tym pozyskiwania kandydatów, rozmów kwalifikacyjnych i negocjacji umów.