20-lecie HRK | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

20-lecie HRK

01.10.2020
Główne zdjęcie artykułu

Z dniem 1 października 2020 roku minęło dwadzieścia lat odkąd istnieje nasza firma.

Październik to niezwykle ważny czas dla naszej firmy. Równo dwadzieścia lat temu Zbigniew Woźniakowski i Tomasz Sokołowski, postanowili stworzyć jedną z największych, polskich firm doradztwa personalnego. Dziś, śmiało możemy powiedzieć, że zadanie zostało wykonane.  

Przez te wszystkie lata mieliśmy okazję być częścią ogromnych zmian gospodarczych, politycznych, a także technologicznych, co wpłynęło na nasze postrzeganie biznesu oraz na to, jak obecnie wygląda HRK. Staraliśmy się nie tylko iść zgodnie z wyznaczonym torem, ale i być inicjatorem nowoczesnych rozwiązań w branży HR. Dziś, możemy pochwalić się ponad tysiącem zadowolonych Klientów, kilkuset tysięczną bazą profesjonalistów oraz liczonymi w tysiącach pracownikami obsłużonymi przez Payroll Consulting, zarządzany przez Małgorzatę Wiśniewską-Janus. 

Również obecny czas pandemii COVID-19 pokazał jak ważne są relacje międzyludzkie, dobra i jasna komunikacja z pracownikami, a także zwykła, ludzka empatia. W tak trudnym okresie, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, chcemy również być dla Państwa partnerem zmian. Służymy radą oraz pomocą, o czym prosimy pamiętać.

Na zakończenie, chcielibyśmy serdecznie podziękować za okazane nam zaufanie oraz za nierzadko płynące serdeczne słowa uznania dla naszej pracy. Mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą nam równie ciekawe projekty, a także umocnią nasze relacje.