Usługi HR dla klienta | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Usługi HR

Klienci, którzy współpracują z nami od lat, doceniają przede wszystkim:

Kompleksowość oferty

Do projektów podchodzimy w sposób kompleksowy – posiadamy doświadczenie zarówno w rekrutacji, ocenie kompetencji, employer brandingu oraz obsłudze kadrowo-płacowej. Jesteśmy jednym z największych dostawców ogłoszeń rekrutacyjnych w kraju, a także posiadaczem autorskiego rozwiązania Talent Finder do zarządzania procesami rekrutacji. W ramach współpracy z naszą spółką HRM partners oferujemy również zaawansowany konsulting (m.in. raporty płacowe, systemy wynagrodzeń, systemy kompetencyjne, badania zaangażowania i postaw pracowniczych, zarządzanie talentami). Dla naszych klientów chcemy być centrum wiedzy i kompetencji w obszarze HR.

Profesjonalizm

Od naszych pracowników wymagamy wysokich standardów etycznych oraz profesjonalizmu. Nasi konsultanci są zaangażowani, dobrze znają rynek oraz potrzeby klientów, a także w sposób profesjonalny prowadzą procesy rekrutacyjne.

Doświadczenie

Trzon naszego zespołu stanowi 60 konsultantów specjalizujących się w różnych obszarach HR oraz w obsłudze poszczególnych sektorów gospodarki. Większość z nich to psycholodzy z długoletnim doświadczeniem w doradztwie personalnym.

Innowacyjność

Stale rozwijamy wykorzystywane metodologie i poszerzamy paletę usług. Jesteśmy autorami wielu innowacyjnych rozwiązań, np. Talent Finder, Talent Survey. W codziennej pracy również stosujemy nowoczesne globalne rozwiązania, które pozwalają szybko znaleźć kandydatów najlepiej dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Elastyczność

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Oferta jest każdorazowo przygotowywana w odpowiedzi na potrzeby konkretnej firmy. W zależności od oczekiwań klienta dobierane są odpowiednie narzędzia i metody działania.