Raporty branżowe | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Raporty branżowe

HRK to nie tylko rekrutacja i usługi wspierające biznes - tworzymy grupę ekspertów, którzy aktywnie śledzą zmiany rynkowe i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Serdecznie zapraszamy do pobierania naszych raportów!

 • Women in Industry

  Polish companies learn how to manage the potential of diversity, including the industrial sector. However, not all of them have an advanced and precisely implemented diversity policy. The results of our research show that business still has to change. Even though women are increasingly visible in the industrial sector, still too few of them are spectacularly successful.

  Pobierz raport w .pdf
 • Kobieta w branży przemysłowej

  Polskie firmy uczą się zarządzać potencjałem różnorodności. Również te w branży przemysłowej. Jednak nie wszystkie posiadają zaawansowaną i precyzyjnie wdrożoną politykę diversity. Wyniki naszego badania pokazują, że w biznesie jeszcze wiele musi się zmienić. Mimo iż kobiety są coraz bardziej widoczne w branży przemysłowej, to wciąż zbyt mało odnosi spektakularne sukcesy.

  Pobierz raport w .pdf
 • Benefity związane z czasem pracy. E-book

  Przed pracodawcami stoi wyzwanie zapewnienia pracownikom komfortu wykonywania pracy i atrakcyjnych benefitów, a tym samym pozostania atrakcyjnym pracodawcą i zatrzymania pracowników strukturach firmy. Jakie benefity są dziś w cenie, jeśli na wartości straciły m.in. karty sportowe i dofinansowanie do szkoleń? Odpowiedź stanowią benefity związane z czasem pracy.

  Pobierz raport w .pdf
 • Stres w pracy 2021

  Stres to choroba cywilizacyjna, z którą przyszło nam się jeszcze trudniej mierzyć w dobie pandemii. Jak otoczenie wpłynęło na samopoczucie pracowników, jak oceniono działania pracodawców oraz co zaczęło się dla nas najbardziej liczyć to pytania, na które odpowiedzi znajdą Państwo w naszym raporcie.

  Pobierz raport w .pdf