Raporty branżowe | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Raporty branżowe

HRK to nie tylko rekrutacja i usługi wspierające biznes - tworzymy grupę ekspertów, którzy aktywnie śledzą zmiany rynkowe i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Serdecznie zapraszamy do pobierania naszych raportów!

 • Stres w pracy. Raport 2020

  Czy Polacy należą do najbardziej zestresowanych pracowników? Jak pokazuje nasze badanie, stresujemy się już na etapie rekrutacji, później w pracy jest tylko gorzej. W raporcie przeczytasz m.in. o przyczynach stresu, obawach pracowników oraz ich oczekiwaniach względem pracodawców.

  Pobierz raport w .pdf
 • Wizerunek rekrutera w branży IT

  Na co uwagę zwracają kandydaci branży IT? Co liczy się w pierwszej rozmowie z rekruterem oraz jak kandydaci postrzegają branżę HR - odpowiada nasz najnowszy raport.

  Pobierz raport w .pdf
 • Raport IT 2020

  Jawność wynagrodzeń, a może praca zdalna? O tym, co decyduje o wzięciu udziału w danym procesie rekrutacyjnym w branży IT opowiada nasz najnowszy raport.

  Pobierz raport w .pdf
 • Młody Prawnik 2019

  Prezentujemy oczekiwania młodego pokolenia względem przyszłych pracodawców w zakresie oczekiwanego wynagrodzenia, umowy współpracy czy benefitów. Poza tym przedstawiamy specjalizacje, które cieszą się największą popularnością wśród studentów - czy są one tożsame z oczekiwaniami rynku? Sprawdzamy!

  Pobierz raport w .pdf