Raporty branżowe | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Raporty branżowe

HRK to nie tylko rekrutacja i usługi wspierające biznes - tworzymy grupę ekspertów, którzy aktywnie śledzą zmiany rynkowe i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Serdecznie zapraszamy do pobierania naszych raportów!

 • E-book: Polski rynek pracy w 2022 roku a wojna na Ukrainie

  Braki kadrowe w Polsce doskwierają coraz większej liczbie branż. Coraz więcej firm deklaruje gotowość do zatrudniania uchodźców. W jakich branżach i na jakich stanowiskach mogą znaleźć zatrudnienie? Jakie kompetencje powinni posiadać? W e-booku „Polski rynek pracy w 2022 roku a wojna na Ukrainie” eksperci ds. rekrutacji firmy doradztwa personalnego HRK S.A. odpowiadają na te pytania.

  Pobierz raport w .pdf
 • E-book: Legalizacja pobytu i zatrudnienie ukraińskich uchodźców

  24 lutego 2022 roku Rosja zaatakowała Ukrainę. Tylko w ciągu pierwszych dwóch tygodni trwania konfliktu zbrojnego do naszego kraju przybyło ponad milion uchodźców. W odpowiedzi na trudną sytuację Ukraińców przebywających w Polsce, polski Rząd opracował i przyjął „Ustawę o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa”, której zapisy mają ułatwić społeczności ukraińskiej m.in. zalegalizowanie pobytu w Polsce, podjęcie legalnej pracy zarobkowej, czy też korzystanie z opieki zdrowotnej.

  Pobierz raport w .pdf
 • Women in Industry

  Polish companies learn how to manage the potential of diversity, including the industrial sector. However, not all of them have an advanced and precisely implemented diversity policy. The results of our research show that business still has to change. Even though women are increasingly visible in the industrial sector, still too few of them are spectacularly successful.

  Pobierz raport w .pdf
 • Kobieta w branży przemysłowej

  Polskie firmy uczą się zarządzać potencjałem różnorodności. Również te w branży przemysłowej. Jednak nie wszystkie posiadają zaawansowaną i precyzyjnie wdrożoną politykę diversity. Wyniki naszego badania pokazują, że w biznesie jeszcze wiele musi się zmienić. Mimo iż kobiety są coraz bardziej widoczne w branży przemysłowej, to wciąż zbyt mało odnosi spektakularne sukcesy.

  Pobierz raport w .pdf