irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Raporty branżowe

HRK to nie tylko rekrutacja i usługi wspierające biznes - tworzymy grupę ekspertów, którzy aktywnie śledzą zmiany rynkowe i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Serdecznie zapraszamy do pobierania naszych raportów!

 • Jawność wynagrodzeń w branży IT

  IT to branża, w której najczęściej spotkamy widełki płacowe, jednak jak pokazuje badanie HRK nadal zdecydowana większość firm z tego obszaru unika tematu wynagrodzeń, nie zdając sobie sprawy, że dla 78% kandydatów jest to istotne. Ściągnij naszą infografikę i poznaj resztę danych.

  Pobierz raport w .pdf
 • Manager w szpilkach 2019

  Przedstawiamy raport, którego celem było zbadanie kobiet-managerek pod kątem planowania ich ścieżki kariery, wynagrodzenia oraz tego, co tak naprawdę blokuje je w rozwoju kariery. Oprócz tego spytaliśmy kobiety o to, jak ich organizacje podchodzą do urlopu macierzyńskiego, matek i wspierania kobiet w rozwoju zawodowym. Zachęcamy do zapoznania się z publikacją!

  Pobierz raport w .pdf
 • Trendy na rynku pracy w branży budowlanej 2018

  Niniejszy raport przedstawia najważniejsze trendy na rynku pracy w branży budowlanej.

  Pobierz raport w .pdf
 • Kraków, Warszawa, a może inne miasto? Relokacja w branży SSC

  Czy Polacy są gotowi na relokację? Które miasta cieszą się największą popularnością? Poznaj odpowiedzi w naszym najnowszym raporcie!

  Pobierz raport w .pdf