Raporty branżowe | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Raporty branżowe

HRK to nie tylko rekrutacja i usługi wspierające biznes - tworzymy grupę ekspertów, którzy aktywnie śledzą zmiany rynkowe i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Serdecznie zapraszamy do pobierania naszych raportów!

 • Młody Prawnik 2019

  Prezentujemy oczekiwania młodego pokolenia względem przyszłych pracodawców w zakresie oczekiwanego wynagrodzenia, umowy współpracy czy benefitów. Poza tym przedstawiamy specjalizacje, które cieszą się największą popularnością wśród studentów - czy są one tożsame z oczekiwaniami rynku? Sprawdzamy!

  Pobierz raport w .pdf
 • Jawność wynagrodzeń w branży IT

  IT to branża, w której najczęściej spotkamy widełki płacowe, jednak jak pokazuje badanie HRK nadal zdecydowana większość firm z tego obszaru unika tematu wynagrodzeń, nie zdając sobie sprawy, że dla 78% kandydatów jest to istotne. Ściągnij naszą infografikę i poznaj resztę danych.

  Pobierz raport w .pdf
 • Manager w szpilkach 2019

  Przedstawiamy raport, którego celem było zbadanie kobiet-managerek pod kątem planowania ich ścieżki kariery, wynagrodzenia oraz tego, co tak naprawdę blokuje je w rozwoju kariery. Oprócz tego spytaliśmy kobiety o to, jak ich organizacje podchodzą do urlopu macierzyńskiego, matek i wspierania kobiet w rozwoju zawodowym. Zachęcamy do zapoznania się z publikacją!

  Pobierz raport w .pdf
 • Trendy na rynku pracy w branży budowlanej 2018

  Niniejszy raport przedstawia najważniejsze trendy na rynku pracy w branży budowlanej.

  Pobierz raport w .pdf