Raporty branżowe | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Raporty branżowe

HRK to nie tylko rekrutacja i usługi wspierające biznes - tworzymy grupę ekspertów, którzy aktywnie śledzą zmiany rynkowe i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Serdecznie zapraszamy do pobierania naszych raportów!

 • Kobieta w branży przemysłowej

  Polskie firmy uczą się zarządzać potencjałem różnorodności. Również te w branży przemysłowej. Jednak nie wszystkie posiadają zaawansowaną i precyzyjnie wdrożoną politykę diversity. Wyniki naszego badania pokazują, że w biznesie jeszcze wiele musi się zmienić. Mimo iż kobiety są coraz bardziej widoczne w branży przemysłowej, to wciąż zbyt mało odnosi spektakularne sukcesy.

  Pobierz raport w .pdf
 • Benefity związane z czasem pracy. E-book

  Przed pracodawcami stoi wyzwanie zapewnienia pracownikom komfortu wykonywania pracy i atrakcyjnych benefitów, a tym samym pozostania atrakcyjnym pracodawcą i zatrzymania pracowników strukturach firmy. Jakie benefity są dziś w cenie, jeśli na wartości straciły m.in. karty sportowe i dofinansowanie do szkoleń? Odpowiedź stanowią benefity związane z czasem pracy.

  Pobierz raport w .pdf
 • Stres w pracy 2021

  Stres to choroba cywilizacyjna, z którą przyszło nam się jeszcze trudniej mierzyć w dobie pandemii. Jak otoczenie wpłynęło na samopoczucie pracowników, jak oceniono działania pracodawców oraz co zaczęło się dla nas najbardziej liczyć to pytania, na które odpowiedzi znajdą Państwo w naszym raporcie.

  Pobierz raport w .pdf
 • Liderki w kancelariach prawnych 2021

  Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy raport „Liderki w kancelariach prawnych”, obrazujący rolę i pozycję kobiet-prawniczek w polskich kancelariach. Aby dogłębnie zbadać temat zaprosiliśmy do udziału w badaniu kobiety, które osiągnęły sukces w branży prawniczej i podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami. Są to kobiety, które z własnego doświadczenia wiedzą, jak wygląda droga na szczyt kariery zawodowej w prawniczym świecie.

  Pobierz raport w .pdf