Efektywnie zarządzasz ludźmi? Zgłoś swoją firmę do konkursu | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Efektywnie zarządzasz ludźmi? Zgłoś swoją firmę do konkursu

13.09.2017
Główne zdjęcie artykułu

Konkurs Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest wydarzeniem cyklicznym, jednym z najważniejszych w świecie HR. Instytut Pracy i Spraw Socjalnych właśnie zainaugurował XVIII edycję Konkursu.

Celem Konkursu, niezmiennie od pierwszej edycji, jest propagowanie wiedzy oraz dobrych praktyk w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Doceniane są nie tylko rozwiązania kompleksowe, ale także poszczególne osiągnięcia w tym obszarze. 

Konkurs jest przeznaczony dla firm dużych, a także należących do sektora MŚP oraz dla jednostek administracji publicznej, dla których stworzono odrębne kategorie konkursowe. Uczestnicy będą rywalizować o Złotą, Szafirową lub Diamentową Statuetkę Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dodatkowo przyznane zostaną nagrody i wyróżnienia za nowatorstwo i osiągnięcia w określonych obszarach ZZL (Bursztynowa Statuetka). Wszystkie firmy i urzędy zakwalifikowane do drugiego etapu Konkursu  zostaną uhonorowane Certyfikatem „Profesjonalne ZZL”.

konkurs zarządzania zasobami ludziki

Korzyści z uczestnictwa w Konkursie:

  • okazja do podsumowania całokształtu zzl w firmie,
  • potwierdzenie profesjonalizmu w zakresie zzl,
  • wizyta audytora – możliwość konfrontacji działań firmy z doświadczeniami ekspertów,
  • syntetyczna informacja zwrotna:
  • syntetyczny raport podsumowujący audyt,
  • wizualizacja pozycji firmy na tle grona laureatów oraz wszystkich uczestników bieżącej edycji w następujących blokach tematycznych: organizacja zarządzania zasobami ludzkimi, strategia i procedury, zatrudnianie i zwalnianie, ocena pracy, wynagradzanie, rozwój kapitału ludzkiego, społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa, efekty,
  • porównanie swoich doświadczeń z doświadczeniami innych uczestników,
  • popularyzacja osiągnięć firmy.

Więcej szczegółów na stronie konkursu: https://www.ipiss.com.pl/konkurs-lider