Zakupy

Starszy Specjalista ds. Zakupów

Dla naszego Klienta, rozwojowej firmy handlowo-produkcyjnej z dużym kapitałem technologicznym z branży systemów budowlanych, poszukujemy Kandydata/ki na nowopowstały wakat w dziale zakupów.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zakres zadań:

  • Zarzadzanie procesem zakupowym
  • Monitorowanie i analiza stanów magazynowych (opracowanie mechanizmu analizy i raportowania KPI)
  • Planowanie zapasów i dostaw komponentów, surowców i materiałów pod operacyjną działalność firmy (dystrybucja i produkcja)
  • Prowadzenie statystyk i analiz dotyczących składanych i realizowanych zamówień
  • Tworzenie i zarządzanie zamówieniami
  • Kontrola zgodności cen i ilości dostarczanych materiałów, surowców i usług ze składanymi zamówieniami
  • Negocjowanie warunków zakupów surowców
  • Nadzór nad dokumentacją

Oczekiwania względem Kandydata:

  • Kilkuletnie doświadczenie zbliżone do poszukiwanego profilu zdobyte w firmie produkcyjnej o charakterze projektowym
  • Zdolności analitycznego myślenia, zorientowanie na rozwiązywanie problemów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną współpracę biznesową z dostawcami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji niezbędne we współpracy z interdyscyplinarnymi zespołami

Klient oferuje:

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój obszaru łańcucha dostaw
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz karta Multisport
  • Możliwość rozwijania kompetencji, dofinansowanie do szkoleń
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Izabela Ostapowicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.