Prawo

Radca/czyni Prawny/a – Adwokat/ka

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Spółki z sektora farmaceutycznego poszukujemy odpowiedniej osoby do wsparcia Działu Prawnego.

Warszawa, mazowieckie
zdalna
kontrakt B2B
Wynagrodzenie od 10000 zł brutto do 15000 zł brutto

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa prawna Spółek z grupy
  • Weryfikacja, przygotowywanie oraz negocjowanie umów i porozumień
  • Opracowywanie dokumentów prawnych związanych z działalnością Spółek z branży farmaceutycznej
  • Doradztwo prawne dotyczące umów komercyjnych m.in. umów z zakresu szeroko rozumianej współpracy handlowej
  • Uczestnictwo w realizacji projektów wewnętrznych

Wymagania:

  • Tytuł radcowski lub adwokacki
  • Doświadczenie w zakresie obsługi korporacyjnej Spółek handlowych
  • Samodzielność w realizowaniu projektów
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność
  • Profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Zdolność wnikliwej analizy problemów
  • Znajomość prawa umów komercyjnych i umiejętność identyfikacji ryzyk prawnych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów prawnych z uwzględnieniem kontekstu biznesowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy jako prawnik wewnętrzny
  • Praca w kancelarii prawnej obsługującej przedsiębiorstwa z sektora farmaceutycznego

Oferujemy:

  • Współpracę w pełnym wymiarze godzinowym w oparciu o kontrakt B2B
  • Pracę w trybie hybrydowym lub zdalnie
  • Służbowe narzędzia pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie z sektora farmaceutycznego i budowania ścieżki kariery
HRK Media Service

Rekrutację prowadzi

Wiktor Koliński HRK

Wiktor Koliński

Media Service rozwija kompleksową usługę od zaplanowania kampanii rekrutacyjnej, przygotowania ogłoszeń, aż po ich publikację w portalach rekrutacyjnych.