NOWA

Sprzedaż

Kierownik Sklepu

Poszukujemy dynamicznej i doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Sklepu, która będzie odpowiedzialna za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych, zarządzanie zespołem oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja celów sprzedażowych i dbanie o osiąganie założonych wyników.
  • Zarządzanie zespołem: rekrutacja, motywowanie oraz rozwijanie pracowników.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów, budowanie długotrwałych relacji.
  • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji i wdrażanie rozwiązań dających przewagę na rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym, najlepiej w branży retail.
  • Umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników.
  • Zorientowanie na klienta i budowanie z nim relacji.
  • Rozwinięte umiejętności liderskie, z naciskiem na osiąganie celów.
  • Silna orientacja na realizację założonych planów.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • Premie,
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie karty Multisport.
  • Szkolenia i programy rozwojowe.
  • Rabaty pracownicze oraz dodatkowe świadczenia socjalne
HRK E-commerce

Rekrutację prowadzi

Monika Nierwińska HRK

Monika Nierwińska

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail specjalizuje się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla sektora retail. Nasz zespół specjalizuje się w znajdowaniu najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie sprzedaży, marketingu cyfrowego, reklamy i nowych mediów