Sprzedaż

Dyrektor regionu (Retail)

Dla naszego klienta, firmy z branży Retail, poszukujemy doświadczonego i dynamicznego kandydata na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie operacyjne, finansowe oraz rozwój zespołów w podległym regionie.

Gdańsk, pomorskie
mobilna
umowa o pracę

Zadania:

  • Planowanie i zarządzanie budżetem, tworzenie i realizacja budżetów operacyjnych, kontrola i optymalizacja kosztów.
  • Realizacja planów handlowych, opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych, monitorowanie wyników oraz podejmowanie działań mających na celu osiągnięcie założonych celów.
  • Bieżąca współpraca z centralą firmy, w tym raportowanie wyników.
  • Zarządzanie zespołem, kierowanie strukturą regionu w tym, motywowanie, rozwijanie oraz rekrutacja nowych członków zespołu.
  • Szkolenie i rozwój pracowników, organizowanie i prowadzenie szkoleń, rozwój kompetencji zawodowych pracowników, dbanie o ich zaangażowanie i motywację.
  • Kontrola procedur, nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur i standardów operacyjnych.
  • Opracowanie i przygotowanie planu zatrudnienia dla sklepów znajdujących się w podległym regionie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży Retail.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętność planowania i zarządzania budżetem.
  • Doskonałe zdolności analityczne i umiejętność podejmowania decyzji na podstawie danych.
  • Znajomość procedur operacyjnych i standardów w branży Retail.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Kreatywność i umiejętność wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole.
  • Szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.
  • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia.
HRK E-commerce

Rekrutację prowadzi

Ewelina Kołodziej-Władzińska HRK

Ewelina Kołodziej

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail specjalizuje się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla sektora retail. Nasz zespół specjalizuje się w znajdowaniu najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie sprzedaży, marketingu cyfrowego, reklamy i nowych mediów.