NOWA

Produkcja / Inżynieria

Dyrektor Produkcji

Dla naszego Klienta, znanej i cenionej ze swoich produktów firmy z branży pet-food z siedzibą w południowej Wielkopolsce, poszukujemy doświadczonego Menedżera Produkcji

Kalisz, wielkopolskie
stacjonarna
umowa o pracę

W ramach struktury jest to nowotworzone stanowisko, nowy Dyrektor bezpośrednio współpracuje z Właścicielem firmy w randze Prezesa Zarządu i odpowiada za strategię produkcyjną i całościowy nadzór nad procesami produkcyjnymi w dwóch zakładach, na których czele stoją kierownicy. Dodatkowo zatrudniona osoba odpowiada za nadzór nad infrastrukturą zakładów produkcyjnych oraz przyszłe inwestycje.

Główne zadania:

  • Zarządzanie, organizacja procesów produkcji oraz zapewnianie ciągłości procesu produkcji w dwóch zakładach (dwie sąsiednie lokalizacje)
  • Zarządzanie, opracowywanie i realizacja strategii rozwoju działu produkcyjnego, definiowanie budżetu produkcji i odpowiedzialność za jego realizację
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych, kosztów oraz wdrażanie i utrzymanie skutecznych systemów zarządzania produkcją, inicjowanie działań podnoszących wydajność i efektywność produkcji
  • Bieżąca współpraca z Działem Technicznym, Technologii oraz Sprzedaży
  • Współpraca przy wdrażaniu do produkcji nowych wyrobów

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na menedżerskim stanowisku w obszarze produkcji w firmie produkcyjnej z branży spożywczej (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem średniej wielkości (50-100 osób)
  • Znajomość organizacji procesów produkcyjnych i doświadczenie w zarządzaniu produkcją
  • Doświadczenie w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i dowolnego  oprogramowania w zakresie zarządzania produkcją

Nasz Klient oferuje:

  • Odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie z długoletnią historią będącej znanym i uznanym na rynku producentem karmy dla zwierząt
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie, nowoczesne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, również do użytku prywatnego)
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Maciej Walkowiak HRK

Maciej Walkowiak

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.