Marketing / PR

Brand Manager

Nasz Klient, międzynarodowa firma spożywcza, szuka kandydata na stanowisko Brand Managera do marki spożywczej premium. Marka rozwija się w ostatnim okresie szybko i z myślą o pełnym wykorzystaniu jej potencjału i wciąż rozwijanej dystrybucji, szukamy samodzielnego Brand Managera, który weźmie pełną odpowiedzialność za ciekawy brand z potencjałem.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Opracowanie i realizacja strategii marketingowych dla wybranych marek
  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów przy współpracy z wewnętrznymi działami w firmie
  • Tworzenie i realizowanie kompleksowego planu aktywności dla wskazanych marek
  • Koordynowanie i prowadzenie analiz marketingowych w oparciu o różne źródła danych (Nielsen, GFK)
  • Tworzenie strategii pozycjonowania cenowego dla prowadzonych kategorii produktowych/ produktów
  • Definiowanie celów dystrybucyjnych dla zespołu sprzedaży (priorytety listingowe, standardy merchandisingowe, plan promocyjny dla kanału sprzedaży)
  • Przygotowanie i rozwój materiałów POS dla klientów, w tym współpraca z agencjami BTL oraz monitoring implementacji POS w rynku
  • Bieżąca kontrola pozycji rynkowej prowadzonych kategorii produktowych oraz produktów na rynku
  • Zarządzanie powierzonym budżetem marketingowym
  • Przygotowanie prezentacji na potrzeby spotkań wewnętrznych oraz z kluczowymi klientami
  • Tworzenie i realizowanie kompleksowego planu aktywności dla wskazanych marek, w tym realizacja kampanii 360o
  • Aktywacja wskazanych marek w kanale e-commerce

Wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Brand Managera w firmie z branży FMCG
  • Proaktywność i chęć do bliskiej współpracy z działem sprzedaży
  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów POS
  • Doświadczenie we współpracy z klientami z kanału MT (prowadzenie spotkań, warsztatów, szkoleń produktowych, kategorialnych)
  • Umiejętność współpracy w cross-funkcyjnych zespołach
  • Nastawienie na cel oraz skuteczność działania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Rynkowy poziom wynagrodzenia oraz bonus kwartalny
  • Medicover, Multisport
  • Hybrydowa praca (3 dni biuro, 2 dni home-office)
Consumer Goods HRK

Rekrutację prowadzi

Łukasz Przywóski HRK

Łukasz Przywóski

HRK Consumer Goods

Zespół HRK Consumer Goods specjalizuje się w rekrutacji do branży Consumer Goods. Współpracujemy z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.