Nieruchomości

Technik Utrzymania Obiektów / Elektryk

Aktualnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy zajmującej się: kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, projektowaniem wnętrz, wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych oraz utrzymaniem technicznym obiektów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Techników Utrzymania Obiektów / Elektryków.

Warszawa, mazowieckie
mobilna
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • Utrzymanie sprawności instalacji i urządzeń elektrycznych i teletechnicznych na nieruchomościach,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii,
  • Cykliczne przeglądy,
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych,
  • Uruchomienia instalacji.

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie bądź wykształcenie techniczne w kierunku elektrycznym (mile widziane doświadczenie w pracy jako Elektromonter),
  • Prawo jazdy kat. B (praca mobilna na terenie Warszawy),
  • Uprawnienia SEP G1,
  • Umiejętność diagnozowania usterek instalacji,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Min. podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B,
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Paweł Kuchciński HRK

Paweł Kuchciński

HRK Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.