Farmacja / Medycyna / Sprzęt medyczny

Team Leader Zakupów Indirect

Dla naszego klienta, dużej firmy handlowej, poszukujemy doświadczonego Leadera w obszarze zakupów indirect. Osoby zainteresowane dalszym rozwojem w tym obszarze zachęcamy do aplikacji w celu poznania szczegółów oferty.

Łódź, łódzkie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Opracowywanie strategii zakupowej
  • Planowanie rozwiązań usprawniających pracę w dziale zakupów indirect
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Wyznaczanie celów i monitoring ich wykonania
  • Prowadzenie i optymalizacja procesów zakupowych oraz przetargów
  • Monitorowanie rynku dostawców,
  • Optymalizacja kosztów i jakości zakupów, szukanie alternatywnych dostawców
  • Negocjowanie i renegocjowanie warunków handlowych z dostawcami
  • Analiza i optymalizacja wydatków zakupowych, cykliczne raportowanie analiz między innymi: cost avoidance, cost reduction, wraz z ich automatyzacją w Power BI
  • Umiejętność prezentowania danych zakupowych oraz postępu prac przetargowych w sposób zarządczy, w tym opracowanie schematów raportowania na potrzeby prezentacji danych przed zarządem
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • Mocne doświadczenie w obszarze zakupów indirect (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne i analityczne
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność i terminowość
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint
  • Chęć stałego doskonalenia umiejętności oraz nastawienie na pracę zespołową
  • Prawo jazdy kat. B (możliwe konieczne wizyty u dostawców)
  • Dyspozycyjność do pracy stacjonarnej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna
  • Pakiet benefitów do wyboru
HRK Pharma

Rekrutację prowadzi

Daria Marynowska HRK

Daria Marynowska

HRK Pharma

Zespół HRK Pharma wspiera firmy farmaceutyczne oraz sektor apteczny w zakresie rekrutacji kadry zarządzającej oraz ekspertów i specjalistów.