Zakupy

Specjalista ds. Zakupów

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
stacjonarna

Zadania:

  • realizacja, koordynowanie i monitorowanie przebiegu zamówień;
  • śledzenie realizowanych dostaw;
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami oraz egzekwowanie warunków umów;
  • negocjowanie warunków handlowych;
  • planowanie, budżetowanie i optymalizacja kosztów realizowanych zakupów;
  • inicjowanie usprawnień dotyczących zakupów;
  • redagowanie umów z kontrahentami;
  • przyjmowanie i realizacja reklamacji;
  • dbanie o terminowy obieg dokumentów handlowych oraz wprowadzanie ich do systemu ERP

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętności negocjowania warunków zakupu, wyboru dostawców i podwykonawców;
  • umiejętności analitycznego myślenia, planowania i organizacji pracy, a także skrupulatności, dokładności i sumienności;
  • kreatywności i otwartości na zmiany;
  • samodzielności i zaangażowania w podejmowane zadania;
  • umiejętności komunikowania się oraz łatwego nawiązywania kontaktów z dostawcami;
  • umiejętności działania w sposób skuteczny w trudnych sytuacjach;
  • zorientowania na rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe – mechanika-budowa maszyn;
  • mile widziana znajomość systemów zarządzania ERP

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • kompleksowe wdrożenie do pracy;
  • pracę z doświadczonym, ambitnym, młodym zespołem;
  • rozwój zawodowy i zdobycie szerokiego doświadczenia ;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;
  • niezbędne narzędzia i materiały do pracy

Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Izabela Jankowska HRK

Izabela Jankowska

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.