Kariera w HRK

Chcesz zdobyć doświadczenie w jednej z najbardziej renomowanych firm doradztwa personalnego na rynku i uczyć się od najlepszych? Dołącz do nas!

Dołącz do nas! (Internal Recruiter)

Co powinieneś wiedzieć o pracy w HRK?

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły obsługujące poszczególne branże. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

HRK daje możliwość wyspecjalizowania się w wybranych sektorach rynku. Stawiamy na jakość, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Podejmując pracę w HRK można liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistów i menedżerów, którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego. Wysoką dynamikę pracy, nastawienie na wynik łączymy z koleżeńską, wspierającą i serdeczną atmosferą w zespole. Naszym pracownikom oferujemy również możliwość pracy w trybie zadaniowym.

Co jest naszą przewagą?

Naszą przewagą jest możliwość zaoferowania klientowi pełnego wsparcia w zakresie doradztwa personalnego. Rekrutację uzupełniamy sesjami assessment centre, które pozwalają w 100% upewnić się, że wybór danego kandydata jest właściwy. Wspieramy klientów również w zakresie outplacementu, szkoleń, oceny 360 stopni. Szeroki zakres usług daje możliwość nieograniczonej sprzedaży. Ponadto, konsultanci mają możliwość udziału w sesjach assessment/development centre w roli asesorów wspierających. Oferujemy również konkurencyjny system premiowy.

Na jakie wartości stawiamy?

  • Szacunek

Szanujemy naszych klientów, kandydatów, pracowników i partnerów biznesowych. Ludzie stanowią istotę naszej działalności. Respektujemy  różne poglądy, kultury, wyznania i idee. 

  • Zaangażowanie

Bierzemy odpowiedzialność za wyniki pracy i w pełni angażujemy się w wykonywane zadania. Realizujemy je z najwyższą starannością.

  • Profesjonalizm

Zachowujemy wysokie standardy pracy.  Przestrzegamy zasad etycznych i zachowujemy pełną poufność. Jesteśmy lojalni wobec naszych klientów, kandydatów i współpracowników.

  • Innowacyjność

Wyznaczamy kierunki działania, realizujemy nieszablonowe projekty a także wdrażamy nowoczesne technologie i rozwiązania zwiększające efektywność naszej pracy.

  • Kooperacja

Wspieramy się w realizacji projektów i podnoszeniu kompetencji współpracowników. Wszyscy angażujemy się w rozwój firmy; dbamy o jej pozycję i wizerunek jako nadrzędne dobro.

Chcesz poznać nas lepiej?

Możliwości kariery w obszarze rekrutacji i HR consulting

Jak wygląda ścieżka kariery?

Reasercher

Research Consultant /
Associated Consultant

Consultant

Senior Consultant

Team Leader

Business Unit Manager

Researcher

Wiążesz swoją przyszłość z branżą doradztwa personalnego? A może miałeś już okazję zdobyć pierwsze doświadczenie w rekrutacji? Jeśli tak, spróbuj swoich sił jako Researcher w HRK. Twoją rolą będzie poszukiwanie najlepszych kandydatów na rynku oraz weryfikacja ich doświadczenia. Będziesz ściśle współpracował z doświadczonymi konsultantami i uczestniczył w szkoleniach, które przygotują się do roli Associate Consultanta.

Aktualne oferty pracy

Obecnie poszukujemy specjalistów do projektów rekrutacyjnych w ramach wszystkich naszych specjalizacji. Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty pracy, znajdujące się tutaj. 

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Benefity pracy w HRK

  • Karta fitness
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje angielskiego
  • Samochód służbowy
  • Imprezy integracyjne
Wybierz język: PL EN
Portal Rynku Pracy