Technical Sales & Service

Inżynier Sprzedaży

Dla jednego z naszych Klientów – polskiej firmy działającej w branży przemysłowej oferującej urządzenia transportu bliskiego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Wrocław, dolnośląskie
mobilna
umowa o pracę

Kluczowe obowiązki:

  • Zarządzanie i maksymalizacja sprzedaży na wyznaczonym obszarze geograficznym.
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów i rekomendowanie rozwiązań produktowych.
  • Działanie jako punkt kontaktowy dla nowych i istniejących klientów na wyznaczonym terytorium.
  • Rozwijanie i zarządzanie kanałami sprzedaży produktów firmy.
  • Przeprowadzanie wizyt u klientów.
  • Dokumentowanie i zarządzanie działaniami sprzedażowymi.
  • Prezentowanie produktów i usług nowym i istniejącym Klientom.
  • Zapewnienie wsparcia technicznego.
  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w sprzedaży technicznej na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość rynku.
  • Doświadczenie z oprogramowaniem CRM.
  • Doskonałe umiejętności sprzedażowe oraz komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziane).

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód – także do użytku prywatnego, laptop, telefon komórkowy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Kartę Multisport.
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Mateusz Olek HRK

Mateusz Olek

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.