Farmacja / Medycyna / Sprzęt medyczny

Regulatory Affairs Specialist

Dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy doświadczonej osoby do działu rejestracji leków.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Zarządzanie procesem rejestracji produktu, od oceny i przygotowania dokumentacji, po złożenie wniosku
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii regulacyjnej
  • Planowanie, zarządzanie, koordynacja i realizacja zgłoszeń regulacyjnych dla produktów w kraju i regionie
  • Monitorowanie informacji regulacyjnych i proaktywne działanie w zakresie zidentyfikowanych zmian w wymogach regulacyjnych
  • Ocena i wybór zewnętrznych partnerów, którzy będą pomagać w planowaniu i składaniu wniosków o rejestrację produktów leczniczych i suplementów diety w regionie, w porozumieniu z centralą RA
  • Zarządzanie i obsługa odpowiedzi od krajowych organów rejestracyjnych w porozumieniu z partnerami rejestracyjnymi

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze rejestracji leków
  • Wykształcenie wyższe medyczne, farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania projektami

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodznie + pakiet benefitów
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Samodzielnosć w działaniu
Pharma HRK

Rekrutację prowadzi

Milena Sosnowska HRK

Milena Sosnowska

HRK Pharma

Zespół HRK Pharma wspiera firmy farmaceutyczne oraz sektor apteczny w zakresie rekrutacji kadry zarządzającej oraz ekspertów i specjalistów.