Produkcja / Inżynieria

Project Manager

Reprezentujemy firmę z branży inżynieryjnej z obszaru projektowania technologii urządzeń do produkcji.

Oborniki, wielkopolskie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektem w obszarze budżetu, harmonogramu realizacji i kontroli jakości – od koncepcji, projektu, montażu i uruchomienia;
  • współpraca z zespołem konstruktorów i delegowanie zadań;
  • wdrażanie rozwiązań jakościowych poprawiających realizację projektów;
  • współpraca z Klientem i zapewnienie wsparcia inżynieryjnego po instalacji;
  • planowanie strategii projektu w celu zminimalizowania potencjalnych trudności;
  • udział w fabrycznych testach odbiorczych – FAT w zakładzie w Danii;
  • wyjazdy do siedziby klienta w Europie w celu oceny aplikacji, instalacji i SAT;
  • opracowywanie ofert w obszarze konfiguracji kalkulacji kosztów, cen sprzedaży, maszyn i układów systemów;

Wymagania:

  • min. 2-5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami obejmującymi całe przedsiębiorstwo – wewnętrznych i zewnętrznych członków zespołu (inżynieria, rachunkowość itp.);
  • wykształcenie wyższe techniczne (będzie dodatkowym atutem);
  • znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i pracę z dokumentacją techniczną (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • doświadczenie w systemie zarządzania dokumentami CAD Solid Works/PDM oraz w pracy nad projektami z elektrycznymi systemami sterowania;
  • znajomość pakietu Microsoft Office; Microsoft Project lub Monday.com i Microsoft Visio;
  • predyspozycje do zarządzania zespołem, projektem oraz zdolności organizacyjne;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku polskim;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wdrożenie produktowe, szkolenia;
  • udział w ciekawych projektach i pracę w międzynarodowym środowisku;
  • benefity: m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym;
  • dofinansowanie do kursów języka obcego;
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Paweł Knieć HRK

Paweł Knieć

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.